• Dostawa

§ 6 regulaminu - REALIZACJA ZAMÓWIENIA - WYSYŁKA

     
 1. Termin realizacji zamówienia wskazany jest w Sklepie przy produkcie oraz w koszyku. Reazlizacja zamówień (wysyłka do klienta) realizowana jest w terminie 24 do 72 godzin. Uzależnione jest to od ilości zamówień co ma wpływ na szybkie zmniejszanie stanów magazynowych. Jeśli realizacja wysyłki zamówienia okaże się niemożliwa do realizowania w 72 godz. wtedy sklep poinformuje Kupującego o takim fakcie i ustali z klientem dalsze kroki.
 2.    
 3. W przypadku gdy Kupujący wybrał płatność z góry za zamówienie, Sprzedawca przystąpi do realizacji zamówienia po jego opłaceniu.    
 4.            
 5. W sytuacji gdy w ramach jednego zamówienia Kupujący zakupił produkty o różnym terminie realizacji, zamówienie zostanie zrealizowane w terminie właściwym dla produktu o najdłuższym terminie realizacji. Dotyczny to np. produktów marki KARDIFF, które zamawiane sa bezpośrednio u producenta i czas realizacji zamówienia wynosi do 10 dni roboczych.  
 6.                
 7. Towar dostarczany jest wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.                    
 8.                                    
 9. Produkty zakupione w Sklepie dostarczane są - w zależności od tego, jaką metodę dostawy wybrał Kupujący:                    
                                                      
  1. za pośrednictwem firmy kurierskiej;                            
  2.                                                    
  3. do paczkomatów InPost.  

    

Rodzaje dostaw:
na koszt wysyłki składają się koszty wysyłki, kompletacji i pakowanie towaru.

1. Wysyłka kurierem (INPOST, DPD)

koszt wysyłki to 18 zł lub 22 zł w przypadku pobrania za każde 30 kg

2. Wysyłka paczkomatem (INPOST)

koszt wysyłki to 13 zł lub 17 zł w przypadku pobrania za każde 25 kg
UWAGA! żaden z gabarytów pojedynczego towaru nie może przekroczyć wielkości największej skrzynki paczkomatu tj. 41 x 38 x 64cm. W przypadku przekroczenia tych wymiarów realizacja zamówienia odbędzie się za pośrednictwem kuriera a sklep upoważniony jest do naliczenia różnicy pomiędzy paczkomatem a kurierem.

3. W przypadku karm wielkich (18-20KG) wysyłka jest DARMOWA niezależnie od wielkości zamówienia. Wysyłka zrealizowana będzie kurierem GLS lub do paczkomatu InPost. Do wybory jest także kurier DPD, jednak ten przewoźnik wymaga swojego kartonu i tu dopłata do wysyłki wyniesie 7 zł. 

dotyczy karm marek: ADRAGNA, ARQUIVET, AVENAL, CANUN, B.B.COOKIE, ENERGY DOG, ENERGY CAT, HAPPY ONE, RUFIA, i inee spełniające kryteria wagi.
znajdziesz je tutaj:  Karmy 20KG

data aktualizacji 28.02.2024